OptiSleep

141,70 

OptiSleep skraca czas zasypiania oraz wzmacnia sen, by ten lepiej regenerował nasz organizm. W jego składzie znajdują się wysoko stężone ekstrakty roślinne zawierające naturalne składniki, które działają uspokajająco i przeciwlękowo oraz poprawiają nastrój.

Do sklepu

Opis

Problemy ze snem mają na ogół podłoże psychiczne, rzadziej neurologiczne. Gdy śpimy nasz organizm się oczyszcza i regeneruje, dlatego sen jest konieczny do prawidłowej pracy nie tylko układu nerwowego, lecz całego organizmu. Niewyspani pracujemy mniej efektywnie, nasza koncentracja i samopoczucie pogarszają się. Niedostateczna ilość snu zwiększa również ryzyko wystąpienia wielu chorób.

Suplement OptiSleep to produkt wspomagający usypianie, w jego składzie znajdziemy naturalne składniki, które działają uspokajająco i przeciwlękowo oraz poprawiają nastrój. OptiSleep nie tylko skraca czas zasypiania, lecz także wzmacnia i polepsza sen, by ten lepiej regenerował nasz organizm.

Pamiętaj, że organizm najlepiej wysypia się do północy, zatem nie jest ważne tylko to ile godzin śpimy, ale również w jakich godzinach to robimy. Główną przyczyną problemów ze snem jest stres, więc zadbaj o to, aby w miarę możliwości go unikać i niwelować jego negatywne skutki. Pomocny tutaj będzie suplement OptiSleep, który działa uspokajająco i przeciwlękowo, dzięki czemu ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu.

 

Zawartość składników w dziennej porcji OptiSleep

Zawartość składników w dziennej porcji (1 kapsułka / 2 kapsułki)

  • Opti Senal® (zastrzeżona formuła) – 150 mg / 300 mg
  • Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej 10:1 – 80 mg / 160 mg
  • Ekstrakt z owoców wiśni pospolitej 10:1 – 65 mg / 130 mg
  • Ekstrakt z nasion głożyny pospolitej 10:1 – 50 mg / 100 mg
  • Ekstrakt z korzenia Różeńca górskiego 10:1 – 40 mg / 80 mg
  • Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia 100:1 – 40 mg / 80 mg
    w tym 5-HTP: 29,7 mg / 59,4 mg
  • Melatonina – 1 mg / 2 mg

 

Dodatkowe informacje

Składniki: Opti Senal® (zastrzeżona formuła), Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej 10:1, Ekstrakt z owoców wiśni pospolitej 10:1, Ekstrakt z nasion głożyny pospolitej 10:1, Ekstrakt z korzenia Różeńca górskiego 10:1, Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia 100:1 standaryzowany 99% 5-HTP, Melatonina, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), składniki kapsułki/otoczki: 100% spirulina [Spirulina platensis] alga morska.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie i sposób użycia: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Kapsułki w przegródkach oznaczonych „Rano” i „Wieczór” posiadają identyczny skład.

Pojemność: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe, odpowiednie dla wegetarian)

Zawartość netto: 30 g

Klub NaturDay: Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów, a jeśli chcesz, to również z Programu Partnerskiego NaturDay. Dla Twojej wygody system w sklepie podpowie i zaproponuje podczas składania zamówienia najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

Opis składników OptiSleep

Opti Senal ® – Zastrzeżona formuła z owoców pochodzącej z Ameryki Południowej cyfomandry grubolistnej, znanej również jako drzewo pomidorowe, która wykazuje korzystny wpływ na układ nerwowy oraz funkcje mózgu.

Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej (Passiflora incarnata L.) 10:1 – Ma działanie uspokajające, obniża poziom stresu, wspomaga proces zasypiania. Zawiera wiele składników czynnych, których wypadkową działania jest efekt uspokajający, nasenny, spazmolityczny, przeciwstresowy, antydepresyjny, przeciwlękowy, hipotensyjny oraz przeciwkaszlowy.

Ekstrakt z owoców wiśni pospolitej (Prunus Cerasus Mill.) 10:1 – Kora wierzby hamuje wytwarzanie prostaglandyn, które wywołują procesy zapalne, ma działanie przeciwbólowe.

Ekstrakt z nasion głożyny pospolitej / Jujuba pospolita (Ziziphus jujuba) 10:1 – Jest źródłem żelaza, aminokwasów i witamin, oczyszcza organizm z toksyn. Głożyna działa uspokajająco i pomaga walczyć z przewlekłym stresem oraz stanami lękowymi, dzięki czemu ułatwia zasypianie.

Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) 10:1 – Zawiera pochodne kwasu cynamonowego, takie jak tyrazol, rozowinę i solidrizyd, które obniżają poziom hormonu stresu – kortyzolu. Ekstrakt wyrównuje równowagę biochemiczną mózgu i zapobiega spadkom nastroju.

Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia 100:1 standaryzowany na 99% 5-HTP – Odgrywa dużą rolę w zmniejszaniu stanów lękowych i depresyjnych. Nie tylko zmniejsza ogólne uczucie niepokoju, ale również optymalizuje pracę układu nerwowego. Zawiera również 5-HTP.

5-HTP (5-Hydroksytryptofan) – 5-Hydroksytryptofan w organizmie zamienia się w serotoninę, neuroprzekaźnik konieczny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. 5-HTP poprawia nastrój i ułatwia zasypianie.

Melatonina – To hormon, który odpowiada za utrzymanie prawidłowego rytmu dobowego, wieczorem włącza tzw. tryb czuwania, czyli sen. Niedobory melatoniny są częstą przyczyną bezsenności.