OptiSept Dezynfekujący żel do rąk

51,99 

OptiSept Dezynfekujący żel do rąk to produkt do codziennego stosowania. Można go używać tak często, jak jest to konieczne, bez obawy przed podrażnieniem nawet najbardziej wrażliwej skóry dłoni. OptiSept zawiera 73% roztwór alkoholu, a także ekstrakt z rozmarynu oraz kwas rozmarynowy, który wykazują działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe.

Do sklepu

Kategoria: Tag:

Opis

OptiSept Dezynfekujący żel do rąk to produkt umożliwiający higieniczne mycie rąk bez użycia wody. Skuteczna receptura daje natychmiastowy efekt oczyszczenia skóry rąk z wirusów, bakterii i innych zanieczyszczeń. A wszystko to w zaledwie kilka sekund! Specjalnie dobrane składniki o potwierdzonej skuteczności ułatwiają dbanie o higienę oraz dodatkowo pielęgnując skórę, co w przypadku tego typu produktów jest bardzo ważnym elementem. Delikatna formuła żelu sprawia, że OptiSept jest produktem skutecznym i bezpiecznym.

Receptura żelu została zaprojektowana z myślą o sytuacjach, w których czystość rąk i higiena stanowi najwyższy priorytet. OptiSept Dezynfekujący żel do rąk dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom zapewnia wysoki poziom higieny i gwarantuje długotrwały efekt przy regularnym stosowaniu. Żel zawiera 73% alkoholu dzięki czemu charakteryzuje się dużą skutecznością w usuwaniu bakterii i wirusów. OptiSept zawiera również ekstrakt z rozmarynu oraz kwas rozmarynowy, które także działają przeciwbakteryjne i przeciwwirusowo. Dodatkowo składniki te nadają mu przyjemny zapach.

 

OptiSept Dezynfekujący żel do rąk to:

  • Profesjonalny żel do mycia rąk bez użycia wody.
  • Skuteczne działanie antybakteryjne i przeciwwirusowe zapobiegające rozprzestrzenianiu się zarazków.
  • Poręczne opakowanie zabezpieczające przed wylaniem się produktu np. w torebce, które umożliwia też szybki i precyzyjny sposób aplikacji.
  • Składniki nawilżające zabezpieczają skórę przed jej wysuszeniem, nawet przy częstym stosowaniu.
  • Łatwe stosowanie bez użycia wody i bez spłukiwania.
  • Szybkie działanie – wystarczy kilka sekund.

 

Łatwość i szybkość użycia oraz wysoka skuteczność to główne zalety OptiSept Dezynfekujący żel do rąk. Dlatego zawsze warto mieć mieć go pod ręką.

 

Dodatkowe informacje

Sposób użycia: Dla najlepszego efektu nakładaj żel na suche dłonie, a następnie rozprowadź go dokładnie po całej powierzchni do całkowitego wyschnięcia.

Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami.

Skład (INCI): Etanol, Aqua, Propylene Glycol, Benzalconium Chloride, Rosmarinus Officinalis, Rosemarinic Acid.

Pojemność: 400 ml

Producent: NaturDay

 

Kupuj taniej

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym NaturDay możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów (m.in. 23 % rabat od cen detalicznych), a jeśli chcesz, to również z Programu Partnerskiego. Dla Twojej wygody system w sklepie podpowie i zaproponuje podczas składania zamówienia najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

Zakup hurtowy

Potrzebujesz większej ilości OptiSept Dezynfekujący żel do rąk? Skontaktuj się z partnerem firmy NaturDay. Minimalna ilość zamawianych produktów wynosi 10 sztuk.