OptiOXY

206,69 

OptiOXY pomaga szybciej usunąć z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii oraz inne niepożądane substancje i toksyny, które dostają się do niego wraz z pożywieniem. Dzięki temu pozwala zachować równowagę w funkcjonowaniu całego organizmu. OptiOXY jest również źródłem antyoksydantów.

Do sklepu

Opis

Oczyszczanie organizmu z toksyn odbywa się dzięki jego naturalnym mechanizmom. Jeśli jednak toksyn jest zbyt wiele nasze ciało może nie nadążać z ich usuwaniem. Toksyny są zbędnymi i potencjalnie szkodliwymi dla nas substancjami, które powstają w procesach metabolicznych organizmu oraz mogą dostawać się do niego ze środowiska.

Suplement OptiOXY dedykowany jest dla tych, którzy chcą oczyścić swój organizm z toksyn, które w większych ilościach mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie. OptiOXY pomaga przyspieszyć usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii oraz innych niepożądanych substancji z organizmu. Dzięki swojemu działaniu pozwala zachować równowagę w funkcjonowaniu całego organizmu.

Jak możemy pomóc naszemu ciału w oczyszczaniu? Poza stosowaniem suplementu OptiOXY możemy wspierać je zdrową dietą i piciem dużych ilości wody. Większość toksyn rozpuszcza się w wodzie i jest z nią wydalana, między innymi dlatego prawidłowe nawodnienie jest dla nas tak ważne.

 

Zawartość składników w dziennej porcji Opti

Zawartość składników w dziennej porcji (30 ml)

 • Opti Antix® (zastrzeżona formuła) – 210 mg
 • Ekstrakt z Vilcacora 10:1 – 190 mg
 • Ekstrakt z kory La pacho 10:1 – 165 mg
 • Ekstrakt z owoców grejpfruta 10:1 – 155 mg
 • Ekstrakt z owoców awokado 10:1 – 130 mg
 • Ekstrakt z kwiatów aksamitki 20:1 – 110 mg
  w tym Luteina: 22 mg
  w tym Zeaksantyna: 4,4 mg
 • Ekstrakt z Ecklonia cava 10:1 – 100 mg
 • Ekstrakt z pomidora 12:1 – 84 mg
  w tym likopen: 5 mg
 • Ekstrakt z winogron 100:1 – 12 mg
  w tym resveratrol: 11,8 mg

 

Dodatkowe informacje

Składniki: Opti Antix® (zastrzeżona formuła), Ekstrakt z Vilcacora 10:1, Ekstrakt z kory La pacho 10:1, Ekstrakt z owoców grejpfruta 10:1, Ekstrakt z owoców awokado 10:1, Ekstrakt z kwiatów aksamitki 20:1 standaryzowany na 20% luteiny i 4% zeaksantyny, Ekstrakt z Ecklonia cava 10:1, Ekstrakt z pomidora 12:1 standaryzowany na 6% likopenu, Ekstrakt z winogron 100:1 standaryzowany na 98% resveratrolu, substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu), barwnik (karmel), aromat (wanilia), ksylitol, regulator kwasowości (kwasek cytrynowy0, woda.

Zalecane przyjmowanie: 30 ml (3 łyżki stołowe) syropu dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie i sposób użycia: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Pojemność: 1000 ml

Dodatkowe informacje: Składniki zawarte w produkcie mogą powodować tworzenie się osadu. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką.

Klub NaturDay: Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów, a jeśli chcesz, to również z Programu Partnerskiego NaturDay. Dla Twojej wygody system w sklepie podpowie i zaproponuje podczas składania zamówienia najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

Opis składników OptiOXY

Opti Antix ® – To zastrzeżona formuła z owoców grejpfruta i awokado, która wzmacnia organizm przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników oraz pomaga usuwać z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii. Ma również silne działanie antyoksydacyjne.

Ekstrakt z Vilcacory / czepoty puszystej (Uncaria tomentosa L.) 10:1 – Zawiera antyoksydanty, które hamują działanie wolnych rodników. Jego biologiczny skład ma korzystny wpływ na zdrowie, dzięki między innymi dzięki właściwościom immunostymulującym, przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym.

Ekstrakt z kory La pacho / Pau d’arco, herbata Inków (Tabebuia avellanedae) 10:1 – Zawiera kwercytynę, karnasol, koenzym Q10, alkaloidy, saponiny steroidowe, oraz liczne pierwiastki mineralne, m.in. wapń, żelazo, magnez, czy potas. Kora La pacho działa moczopędnie i detoksykacyjnie.

Ekstrakt z owoców grejpfruta (Citrus paradise Macfad.) 10:1 – Zawiera naringinę, która w organizmie przekształca się w flawonoid o silnym działaniu przeciwutleniającym.

Ekstrakt z owoców awokado / Smaczliwka (Persea Mill.) 10:1 – Owoc ten jest jednym z niewielu naturalnych źródeł glutationu, jednego z najsilniejszych antyoksydantów, który poza walką z wolnymi rodnikami również pomaga oczyścić organizm z pestycydów.

Ekstrakt z kwiatów aksamitki (Tagetes erecta L.) 20:1 standaryzowany na 20% luteiny i 4% zeaksantyny – Zawiera luteinę i zeaksantynę, przeciwutleniacze, które m.in. mają działanie moczopędne, dzięki czemu przyspieszają wydalanie szkodliwych substancji z organizmu.

Ekstrakt z algi Ecklonia cava (Ecklonia cava Kjellman) 10:1 –  Ta odmiana alg wykazuje dużą zawartość różnych antyoksydantów, które chronią nasz organizm przed degradacją i szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Ekstrakt z pomidora (Solanum lycopersicum L. / Lycopersicon esculintum Mill.) 12:1 standaryzowany na 6% likopenu – Bogaty w likopen – karotenoid, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie ludzkiego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny i przyspiesza metabolizm.

Ekstrakt z winogron / Winorośl właściwa (Vitis vinifera L.) 100:1 standaryzowany na 98% resweratrolu – Zawiera resweratrol, który ma działanie żółciopędne, pobudza wydzielanie soków trawiennych i dzięki zawartym w nim składnikom pomaga oczyścić organizm. Winogrona nie tylko odkwaszają organizm, ale pomagają pozbywać się piasku w nerkach oraz guzków artretycznych.