OptiMusclepain

141,70 

OptiMusclepain to produkt dla osób borykających się z bólami mięśni i ścięgien, niezależnie od tego, jakie są jego przyczyny. W swoim składzie preparat OptiMusclepain zawiera wysoko stężone ekstrakty w wybranych roślin, które zawierają składniki działające rozgrzewająco, przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Do sklepu

Opis

Bóle mięśni i ścięgien mają różne podłoże, często są to uszkodzenia mechaniczne, wynikające z przeciążenia organizmu lub stany zapalne. Przewlekły ból mięśni i ścięgien może być spowodowany zarówno samymi chorobami mięśni, jak i chorobami układu neurologicznego, chorobami ogólnoustrojowymi oraz infekcjami.

Suplement OptiMusclepain jest produktem dedykowanym dla osób, które borykają się z bólami mięśni i ścięgien, niezależnie od tego, jakie są jego przyczyny. OptiMusclepain zawiera naturalne składniki, takie jak: ekstrakt z owoców goji, aloesu i imbiru, które działają rozgrzewająco, przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Suplement diety OptiMusclepain pozwala uzupełnić niedobory witamin oraz dostarcza substancje przeciwzapalne i przeciwbólowe, jednak nie jest lekiem. Jeśli ból mięśni oraz ścięgien występuje często lub powtarza się przez dłuższy czas warto zwrócić się o pomoc lekarza.

 

Zawartość składników w dziennej porcji OptiMusclepain

Zawartość składników w dziennej porcji (1 kapsułka / 2 kapsułki)

 • Opti Muslin® (zastrzeżona formuła) – 160 mg / 320 mg
 • Ekstrakt z owoców Goji – 100 mg / 200 mg
  w tym polisacharydy: 30 mg / 60 mg
 • Ekstrakt z liści aloesu 10:1 – 35 mg / 70 mg
  w tym polisacharydy: 1,6 mg / 3,2 mg
 • Ekstrakt z owoców Noni 10:1 – 65 mg / 130 mg
 • Ekstrakt z korzenia imbiru 10:1 – 50 mg / 100 mg
 • Ekstrakt z kory wierzby 10:1 – 20 mg / 40 mg
 • Ekstrakt z korzenia echinacea purpura 10:1 – 10 mg / 20 mg

 

Dodatkowe informacje

Składniki: Opti Muslin® (zastrzeżona formuła), Ekstrakt z owoców Goji standaryzowany 30% polisacharydy, Ekstrakt z liści aloesu 10:1 standaryzowany 2% polisacharydy, Ekstrakt z owoców Noni 10:1, Ekstrakt z korzenia imbiru 10:1, Ekstrakt z kory wierzby 10:1, Ekstrakt z korzenia echinacea purpura 10:1, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), składniki kapsułki/otoczki: 100% spirulina [Spirulina platensis] alga morska.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie i sposób użycia: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Kapsułki w przegródkach oznaczonych „Rano” i „Wieczór” posiadają identyczny skład.

Pojemność: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe, odpowiednie dla wegetarian)

Zawartość netto: 35 g

Klub NaturDay: Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów, a jeśli chcesz, to również z Programu Partnerskiego NaturDay. Dla Twojej wygody system w sklepie podpowie i zaproponuje podczas składania zamówienia najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

Opis składników OptiMusclepain

Opti Muslin ® – Zastrzeżona formuła z korzenia imbiru wspomaga funkcjonowanie mięśni. Ekstrakt z imbiru pomaga poprawić strukturę mięśni, a dzięki właściwościom rozgrzewającym doskonale rozgrzewa i przyczynia się do redukcji stanów zapalnych.

Ekstrakt z owoców Goji / Kolcowój pospolity (Lycium barbarum L.) 10:1, standaryzowany na 30% polisacharydów – Jest stosowany w terapii reumatyzmu, poprawia stan stawów, kości i mięśni. Zawiera duże stężenie witaminy C, która wzmacnia pracę układu krążenia i układu immunologicznego.

Ekstrakt z liści aloesu / Aloes zwyczajny, aloes barbadoski (Aloe vera (L.) Burm. f.) 10:1, standaryzowany na 2% polisacharydów – Zawiera antyprostaglandyny, które hamują procesy zapalne oraz mają działanie przeciwbólowe. Ekstrakt polecany jest dla osób dotkniętych reumatyzmem oraz nerwobólami.

Ekstrakt z owoców noni / Morwa indyjska (Morinda citrifolia L.) 10:1 – Ma szerokie zastosowanie w leczeniu różnych dolegliwości. Jest bogaty w irydoidy, które działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo, ponadto jest źródłem witamin C i B3, żelaza, potasu i niacyny.

Ekstrakt z korzenia imbiru / Imbir lekarski (Zingiber officinale Rosc.) 10:1 – Regeneruje układ ruchu i ma działanie przeciwutleniające oraz rozgrzewające, zatem przynosi ulgę bolącym mięśniom.

Ekstrakt z kory wierzby / Wierzba biała, w. srebrna, w. pospolita (Salix alba L.) 10:1 – Ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Ekstrakt hamuje tworzenie się prostaglandyn, które wywołują procesy zapalne w stawach i mięśniach.

Ekstrakt z korzenia jeżówki purpurowej (Echinacea purpurea L.) 10:1 – Doskonale łączy się z witaminą C, dzięki czemu zapobiega infekcjom oraz skraca czas kuracji. Działa regenerująco na komórki i dodatkowo poprawia wygląd cery.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OptiMusclepain”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *