OptiMind

141,70 

OptiMind wspomaga pracę mózgu, poprawia koncentrację i procesy zapamiętywania. OptiMind jest polecany zarówno w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego, jak i do codziennego stosowania dla wszystkich osób, zwłaszcza tych pracujących umysłowo.

Do sklepu

Opis

Mózg to najważniejszy z naszych organów, który zawiaduje funkcjami życiowymi i poznawczymi, dlatego zdecydowanie warto o niego dbać.  Niestety szybkie tempo życia, docierające do nas ze wszystkich stron bodźce (dźwięki, kolory, zapachy) oraz stres znacząco wpływają na spadek naszej koncentracji i pamięci.

Suplement OptiMind to produkt wspomagającym pracę mózgu, poprawia koncentrację i procesy zapamiętywania dzięki doskonałej mieszance zawartych w jego składzie naturalnym składnikom. OptiMind jest polecany zarówno w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego, jak i do codziennego stosowania dla wszystkich osób, zwłaszcza pracujących umysłowo, by mogły działać efektywniej.

OptiMind to suplement wspomagający funkcjonowanie mózgu, jednak poza suplementacją warto dbać o odpowiednią dietę, bogatą w mikro i makroelementy wzmacniające układ nerwowy, takie jak węglowodany, z których organizm uwalnia glukozę – najlepsze paliwo dla mózgu. Oprócz tego dobrze wspomaga go lecytyna. Fosfolipid ten jest istotny dla pracy całego organizmu, poprawia pamięć i przyspiesza wymianę informacji w mózgu. Dla prawidłowego funkcjonowania „centrum dowodzenia” konieczny jest również sen, podczas którego się regeneruje.

 

Zawartość składników w dziennej porcji OptiMind

Zawartość składników w dziennej porcji (1 kapsułka / 2 kapsułki)

  • Opti Mindal® (zastrzeżona formuła) – 120 mg / 240 mg
  • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego 10:1 – 90 mg / 180 mg
  • Ekstrakt z Brahmi 10:1 – 75 mg / 150 mg
  • Ekstrakt z Różeńca górskiego 10:1 – 70 mg / 140 mg
  • Lecytyna sojowa (fosfatydylocholina) – 20 mg / 40 mg

 

Dodatkowe informacje

Składniki: Opti Mindal® (zastrzeżona formuła), Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego 10:1, Ekstrakt z Brahmi 10:1, Ekstrakt z Różeńca górskiego 10:1, Lecytyna sojowa (fosfatydylocholina), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), składniki kapsułki/otoczki: 100% spirulina [Spirulina platensis] alga morska.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie i sposób użycia: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Kapsułki w przegródkach oznaczonych „Rano” i „Wieczór” posiadają identyczny skład.

Pojemność: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe, odpowiednie dla wegetarian)

Zawartość netto: 28 g

Klub NaturDay: Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów, a jeśli chcesz, to również z Programu Partnerskiego NaturDay. Dla Twojej wygody system w sklepie podpowie i zaproponuje podczas składania zamówienia najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

Opis składników OptiMind

Opti Mindal ® – Zastrzeżona formuła z owoców Tamarillo, czyli pochodzącej z Ameryki Południowej cyfomandry grubolistnej (Cyphomandra betacea), nazywanej wzmacniaczem umysłu.Odgrywa również znaczącą rolę w poprawie pamięci i nastroju. Opti Mindal® dostarcza jedne z najważniejszych neurotransmiterów regulujących funkcje mózgu, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego / Miłorząb dwuklapowy, M. chiński, M. dwudzielny (Ginkgo biloba L.) 10:1 – Stymuluje neurony do skuteczniejszego przekazywania impulsów, poprawiając proces zapamiętywania i zdolność do koncentracji.

Ekstrakt z Brahmi (Bacopa monnieri L.) 10:1 – Wspomaga zdolności poznawcze, zarówno u dzieci, osób dojrzałych oraz starszych, jest stosowany na wiele zaburzeń wynikających z dysfunkcji neurologicznych.

Ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) 10:1 – Poprawia samopoczucie, zmniejsza uczucie senności, wspomaga pamięć krótkotrwałą, dlatego jest polecany w okresach wzmożonej pracy umysłowej.

Lecytyna sojowa (fosfatydylocholina) – Lecytyny to grupa organicznych związków chemicznych zaliczanych do fosfolipidów. Ta mieszanka fosfolipidów i steroli korzystnie wpływa na pracę naszego organizmu, działa uspokajająco na układ nerwowy i poprawia zdolność zapamiętywania.