OptiMigra

141,70 

OptiMigra to produkt dedykowany osobom cierpiącym na migreny. Zapewnia szereg naturalnych substancji wspomagających przepływ krwi w mózgu oraz regulujących neuroprzekaźniki hamujące i pobudzające, których zaburzenie powoduje bóle migrenowe.

Do sklepu

Opis

Migreny dotykają około 10% ludzi na całym świecie. Objawiają się silnym bólem głowy, któremu często towarzyszą wymioty i światłowstręt. Te przykre dolegliwości, które mogą wyłączyć nas z życia, to nie jedyna strona migreny. Przewlekłe bóle migrenowe mogą również powodować zmiany neurologiczne, a nawet trwałe uszkodzenia mózgu.

Suplement OptiMigra to produkt dedykowany osobom cierpiącym na migreny. Jego składniki wybraliśmy tak, aby zapewniały szereg naturalnych substancji wspomagających przepływ krwi w mózgu oraz regulujących neuroprzekaźniki hamujące i pobudzające, których zaburzenie powoduje bóle migrenowe. Zalecany zarówno wszystkim osobom zmagającym się z migrenami oraz w stanach nasilonego stresu jako środek prewencyjny.

Co jest przyczyną migren? Brak równowagi aktywności pobudzającej i hamującej w mózgu, która jest regulowana przez odpowiednie neuroprzekaźniki. Zmiany w neuroprzekaźnikach mogą powodować nadmierne pobudzenie neurotransmiterów, które powoduje migreny. Zatem aby terapia migrenowych bóli głowy była skuteczna, konieczne jest regulowanie neuroprzekaźników oraz zadbanie o prawidłowy przepływ krwi, w czym pomaga suplement OptiMigra.

 

Zawartość składników w dziennej porcji OptiMigra

Zawartość składników w dziennej porcji (1 kapsułka / 2 kapsułki)

  • Opti Migra® (zastrzeżona formuła) – 200 mg / 400 mg
  • Ekstrakt z korzenia lepiężnika różowego 10:1 – 55 mg / 110 mg
  • Ekstrakt z kory wierzby białej 10:1 – 35 mg / 70 mg
  • Ekstrakt z korzenia Gastrodia elata 10:1 – 30 mg / 60 mg
  • Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia 10:1 – 15 mg / 30 mg
  • Ekstrakt z liści złocienia maruny 10:1 – 7 mg / 14 mg
  • Ryboflawina – 50 mg (3571)* / 100 mg (7142%)*

*) % Referencyjne Wartości Spożycia (RWS)

 

Dodatkowe informacje

Składniki: Opti Migra® (zastrzeżona formuła), Ekstrakt z korzenia lepiężnika różowego 10:1, Ekstrakt z kory wierzby białej 10:1, Ekstrakt z korzenia Gastrodia elata 10:1, Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia 10:1, Ekstrakt z liści złocienia maruny 10:1, Ryboflawina (pozyskiwana ze skrobi kukurydzianej), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), składniki kapsułki/otoczki: 100% spirulina [Spirulina platensis] alga morska.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie i sposób użycia: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Kapsułki w przegródkach oznaczonych „Rano” i „Wieczór” posiadają identyczny skład.

Pojemność: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe, odpowiednie dla wegetarian)

Zawartość netto: 29 g

Klub NaturDay: Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów, a jeśli chcesz, to również z Programu Partnerskiego NaturDay. Dla Twojej wygody system w sklepie podpowie i zaproponuje podczas składania zamówienia najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

Opis składników OptiMigra

Opti Migren ® – To zastrzeżona formuła z korzenia Gastrodia elata jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z migrenami, ponieważ zmniejsza częstotliwość ich nawracania. Zastrzeżona formuła wzmocniona kompozycją pozostałych wysoko stężonych roślinnych ekstraktów skutecznie przyczynia się do zmniejszenia występowania migren.

Ekstrakt z korzenia lepiężnika różowego (Petasites hybridus) 10:1 – Ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne i uspokajające, poprawia przepływ krwi. Ekstrakt hamuje wydzielanie serotoniny, od lat stosowany w medycynie ludowej do leczenia nerwic, padaczki i bezsenności.

Ekstrakt z kory wierzby białej (Salix alba L.) 10:1 – Stosowany jest w celu zwalczania gorączki i bólu. Hamuje wytwarzanie prostaglandyn, związków, które wywołują i podtrzymują procesy zapalne w stawach i mięśniach.

Ekstrakt z korzenia Gastrodia elata / Gastrodii wysokiej (Gastrodia eleta Blume) 10:1 – Reguluje neuroprzekaźniki hamujące i pobudzające oraz działa neuroprotekcyjnie – chroni przed intensywnym spadkiem dopływu krwi do mózgu.

Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia 10:1 –  Optymalizuje funkcjonowanie układu nerwowego i zmniejsza ogólne uczucie niepokoju. Griffonia zawiera 5-hydroksytryptofan, który przenika do mózgu i zmienia się w serotoninę, która działa przeciwdepresyjnie.

Ekstrakt z liści złocienia maruny / Wrotycz maruna (Tanacetum parthenium L.) 10:1 – Stosowany w terapii migrenowych bóli głowy. Złocień maruna hamuje uwalnianie serotoniny i histaminy.

Ryboflawina (pozyskiwana ze skrobi kukurydzianej) – Inaczej witamina B6, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, to jej niedobory przyczyniają się do występowania migren.