OptiLiposomal Chlorofil

141,70 

OptiLiposomal Chlorofil to mieszanka naturalnych składników odżywczych, szczególnie polecana osobom aktywnym, którym zależy na sprawności fizycznej i umysłowej oraz podniesieniu energii i metabolizmu komórkowego.

Do sklepu

Opis

OptiLiposomal Chlorofil to suplement, który w swoim składzie zawiera więcej, niż tylko chlorofil. Znajdujący się w produkcie chlorofil przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu hemoglobiny, co ma istotne znaczenie dla pracy serca, tkanki mięśniowej i nerwowej. Lucerna zaś pomaga utrzymać dobre relacje seksualne kobiet. Ona również przyspiesza metabolizm i hamuje  łaknienie, co pomaga ograniczyć masę ciała.

Kolejnym składnikiem znajdującym się w OptiLiposomal Chlorofil jest zielony owies. Wspiera on utrzymanie równowagi hormonalnej, czynności tarczycy oraz, wytwarzanie hormonów tarczycy. Przyśpiesza też metabolizm energetyczny. Ponadto zielony owies wspiera zdrowie układu moczowo-płciowego u kobiet. Dodatkowo pobudza, wzmacnia i wspiera odporność przeciwko psychicznemu i fizycznemu zmęczeniu. Wpływa również korzystnie na trawienie i proces odtruwania organizmu.

Ostatnim składnikiem znajdującym się w suplemencie OptiLiposomal Chlorofil jest jod. Jod pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga też w funkcjonowaniu układu nerwowego. Pierwiastek ten pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy oraz prawidłowej produkcji hormonów tarczycy. A jeśli dbasz o wygląd, to z pewnością zainteresuje Ciebie również fakt, że jod pomaga w zachowaniu zdrowej skóry.

Jako nośniki substancji czynnych (w tym przypadku ekstraktów roślinnych) w OptiLiposomal Chlorofil wykorzystano liposomy, czyli formy strukturalne o kulistym kształcie i dwuwarstwowych ścianach. Liposomy wykazują bowiem liczne zalety w zastosowaniu doustnym – biokompatybilność, niską toksyczność, słabą immunogenność, polepszoną rozpuszczalność substancji czynnej, kontrolowaną dystrybucję i przedłużone uwalnianie. W zewnętrznej powłoce tych liposomów wykorzystywane są fosfolipidy.

 

Zawartość składników w dziennej porcji OptiLiposomal Chlorofil

Zawartość składników w dziennej porcji (5 g)

  • Fosfolipidy z fosfatydylocholin nasion słonecznika – 2,4 g
  • Chlorofil – 1,0 g
  • Zielony owies ekstrakt – 0,97 g
  • Lucerna ekstrakt – 0,6 g
  • Morszczyn ekstrakt 0,03 g
    w tym jod 150 µg (100% RWS)

 

RWS – referencyjna wartość spożycia

 

Dodatkowe informacje

Składniki: fosfolipidy z  fosfatydylocholin nasion słonecznika (Helianthus annum Semen), chlorofil z liścia szpinaku (Spinacia oleracea) proszek, ziele owsa (Avena sativa Herba) ekstrakt DER 1,6:1, ziele lucerny (Medicago sativa Herba) ekstrakt DER 4:1, plecha morszczynu (Fucus vesiculosus Thallus) ekstrakt 0,5% jodu.

Zalecane przyjmowanie: 5 g (1 łyżeczka do herbaty) dziennie, popijać wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

Przeciwwskazania: Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nadwrażliwość na ze składniki produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących.

Przechowywanie i sposób użycia: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu nienasłonecznionym, niedostępnym dla małych dzieci.

Pojemność: 150 g

 

Kupuj taniej

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym NaturDay możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów (m.in. 23% rabat od cen detalicznych), a jeśli chcesz, to również z Programu Partnerskiego. Dla Twojej wygody system w sklepie podpowie i zaproponuje podczas składania zamówienia najbardziej korzystne rozwiązanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OptiLiposomal Chlorofil”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *