OptiCardio

141,70 

OptiCardio to produkt, który wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, usprawnia pracę serca i jest dedykowany dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem osób, u których ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia jest największe. W jego składzie znajdziesz między innymi ekstrakt z winogron, głogu, kory sosny oraz resweratrol.

Do sklepu

Opis

Choroby układu krążenia są jedną z pięciu najczęstszych przyczyn zgonów. Nasze serca osłabia wiele czynników: duży stres, na jaki jest narażony w zasadzie każdy z nas, niezdrowa dieta podnosząca poziom złego cholesterolu, który z kolei powoduje tworzenie się zatorów żylnych czy siedzący tryb życia i niedostateczna ilość ruchu. Wszystkie te oraz inne czynniki negatywnie wpływają na nasz układ krążenia i serce.

Suplement OptiCardio został stworzony po to, żeby wzmacniać układ sercowo-naczyniowy i usprawniać pracę serca dzięki zawartym w nim ekstraktom z winogron, głogu, kory sosnowej oraz resweratrolu. OptiCardio polecany jest jako środek zapobiegawczy przeciwko chorobom serca dla wszystkich, zwłaszcza osób, które są najbardziej narażone na schorzenia układu krążenia.

Aby Twoje serce było mocne i służyło Ci jak najdłużej bez żadnych problemów, funduj mu codzienną porcję aktywności, dbaj o dietę bogatą w błonnik, jedz warzywa, owoce i ryby oraz dbaj o utrzymanie prawidłowej masy ciała. Oprócz tego możesz dodatkowo wspierać i chronić je produktami takimi jak suplement OptiCardio.

 

Zawartość składników w dziennej porcji OptiCardio

Zawartość składników w dziennej porcji (1 kapsułka / 2 kapsułki)

  • Opti Cardin® (zastrzeżona formuła) – 100 mg / 200 mg
  • Ekstrakt z owoców głogu 10:1 – 85 mg / 170 mg
  • Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona 10:1 – 60 mg / 120 mg
  • Ekstrakt z kwiatów hibiskusa 10:1 – 45 mg / 90 mg
  • Ekstrakt z owoców winogrona 100:1 – 40 mg / 80 mg
    w tym resweratrol – 39,2 mg / 78,4 mg
  • Ekstrakt z kory sosny nadmorskiej 10:1 – 15 mg / 30 mg

 

Dodatkowe informacje

Składniki: Opti Cardin® (zastrzeżona formuła), Ekstrakt z owoców głogu 10:1, Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona 10:1, Ekstrakt z kwiatów hibiskusa 10:1, Ekstrakt z owoców winogrona 100:1 w tym 98% resweratrol, Ekstrakt z kory sosny nadmorskiej 10:1, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), składniki kapsułki/otoczki: 100% spirulina [Spirulina platensis] alga morska.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie i sposób użycia: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Kapsułki w przegródkach oznaczonych „Rano” i „Wieczór” posiadają identyczny skład.

Pojemność: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe, odpowiednie dla wegetarian)

Zawartość netto: 26 g

Klub NaturDay: Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów, a jeśli chcesz, to również z Programu Partnerskiego NaturDay. Dla Twojej wygody system w sklepie podpowie i zaproponuje podczas składania zamówienia najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

Opis składników OptiCardio

Opti Cardin ® – Ta zastrzeżona formuła z ekstraktu pomarańczy chińskiej Citrus Sinensis zapewnia utrzymanie elastyczności tętniczej, pomaga chronić naczynia krwionośne przed wystąpieniem stanów zapalnych oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca.

Ekstrakt z owoców głogu dwuszyjkowego (Crataegus oxyacantha L.) 10:1 – Jest źródłem witamin C i B, soli mineralnych i pektyn, obniża ciśnienie, zwiększa siłę skurczów serca, zwalniając ich częstotliwość, dzięki czemu pracuje ono wydajniej.

Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona (Vitis vinifera L.) 10:1 – Zawiera dużo polifenoli, które chronią komórki przed działaniem wolnych rodników i działa antyoksydacyjnie.

Ekstrakt z kwiatów hibiskusa / Ketmii szczawiowej (Hibiscus sabdariffa L.) 10:1 – Wyrównuje poziom „złego” i „dobrego” cholesterolu. Hibiskus jest bogaty w witaminę C, która wspiera układ immunologiczny.

Ekstrakt z owoców winogron (Vitis vinifera L.) 100:1 standaryzowany na 98% resweratrolu –  Dzięki flawonoidom podwyższa poziom dobrego cholesterolu HDL, który zapobiega miażdżycy, udarom i zawałom. Winogrono ma również właściwości przeciwutleniające, zawiera potas oraz witaminy C, witaminy K i witaminy A.

Resweratrol –  Resweratrol, zawarty w owocach winogron, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, hamuje agregacje płytek krwi, co zapobiega powstawaniu zakrzepów. Jest stosowany w leczeniu cukrzycy oraz redukcji wagi.

Ekstrakt z kory sosny nadmorskiej (Pinus pinaster Aiton) 10:1 – Ekstrakt z kory sosny (Pinus) poprawia elastyczność ścian naczyń krwionośnych i oczyszcza płytki, co zwiększa przepływ krwi i zapobiega powstawaniu zatorów. Ekstrakt z sosny zmniejsza stres oksydacyjny, będący przyczyną zaburzeń krążenia.