OptiArtrepain

141,70 

Powiedz stop bólom kości i kręgosłupa​! OptiArtrepain to produkt dedykowany dla osób borykających się z bólami kości, reumatyzmem oraz z bólem kręgosłupa, spowodowanym zarówno stanami zapalnymi, nadwyrężeniem, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. Jego unikalny skład, łączący w sobie naturalne składniki regenerujące kręgosłup, konieczne do jego prawidłowego funkcjonowania oraz składniki, które działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Do sklepu

Opis

Ból kręgosłupa może mieć podłoże zapalne lub niezapalne. W tym drugim przypadku wiąże się to przeważnie z uszkodzeniami mechanicznymi. Ból kręgosłupa bardzo często wiąże się z przeciążeniem np. po intensywnej pracy fizycznej lub ćwiczeniach, a u osób starszych ból ten często spowodowany jest zwyrodnieniami. OptiArtrepain ma za zadane łagodzić negatywne objawy problemów z kręgosłupem.

OptiArtrepain to suplement dedykowany dla osób borykających się z bólami kości, reumatyzmem oraz z bólem kręgosłupa, spowodowanych zarówno stanami zapalnymi, nadwyrężeniem, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. OptiArtrepain to specjalnie przygotowany zestaw ekstraktów ziołowych, które wspomagają regenerację powierzchni stawowych, koniecznych do ich prawidłowego funkcjonowania. Oprócz tego produkt ten ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, które łagodzą objawy problemów z kręgosłupem i stawami.

By kręgosłup funkcjonował prawidłowo zadbaj, by wszystkie zespolone więzadła i mięśnie były mocne i sprawne. Jeśli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują jednakowo, są osłabione, nadmiernie rozciągnięte lub napięte, kręgosłup przestaje być stabilny, postawa pogarsza się co zwykle prowadzi do dyskomfortu i różnych dolegliwości. Warto korzystać z pomocy wykwalifikowanego fizjoterapeuty oraz zasięgnąć porady lekarskiej, zwłaszcza w przypadku poważniejszych dolegliwości.

 

Zawartość składników w dziennej porcji OptiArtrepain

Zawartość składników w dziennej porcji (1 kapsułka / 2 kapsułki)

  • Opti Artrin® (zastrzeżona formuła) – 280 mg / 560 mg
  • Ekstrakt z kadzidłowca Boswellia serrata 10:1 – 55 mg / 110 mg
  • Ekstrakt z kory wierzby 10:1 – 35 mg / 70 mg
  • Ekstrakt z korzenia Vilcacora 10:1 – 30 mg / 60 mg
  • Ekstrakt z kwiatów wiązówki błotnej 10:1 – 25 mg / 50 mg
  • Ekstrakt z owoców baobabu 10:1 – 15 mg / 30 mg

 

Dodatkowe informacje

Składniki: Opti Artrin® (zastrzeżona formuła), Ekstrakt z kadzidłowca Boswellia serrata 10:1, Ekstrakt z kory wierzby 10:1, Ekstrakt z korzenia Vilcacora 10:1, Ekstrakt z kwiatów wiązówki błotnej 10:1, Ekstrakt z owoców baobabu 10:1, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), składniki kapsułki/otoczki: 100% spirulina [Spirulina platensis] alga morska.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie i sposób użycia: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Kapsułki w przegródkach oznaczonych „Rano” i „Wieczór” posiadają identyczny skład.

Pojemność: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe, odpowiednie dla wegetarian)

Zawartość netto: 32 g

Klub NaturDay: Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów, a jeśli chcesz, to również z Programu Partnerskiego NaturDay. Dla Twojej wygody system w sklepie podpowie i zaproponuje podczas składania zamówienia najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

Opis składników OptiArtrepain

Opti Artrin ® – Zastrzeżona formuła z owoców baobabu, która wspomaga funkcjonowanie kręgosłupa oraz stanowi doskonałe uzupełnienie w zwalczaniu stanów zapalnych organizmu i artretyzmie dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym oraz przeciwzapalnym.

Ekstrakt z ziela Boswellii (Boswellia serrata) 10:1 – Znany w medycynie indyjskiej, pomaga łagodzić dolegliwości bólowe kręgosłupa oraz kości. Hamuje degradacje glikozaminoglikanów oraz wzmacnia kręgosłup i wspiera kondycję układu ruchu, działa przeciwbólowo i kojąco, poleca się stosować go przy stanach zapalnych.

Ekstrakt z kory wierzby (Salix) 10:1 – Kora wierzby hamuje wytwarzanie prostaglandyn, które wywołują procesy zapalne, ma działanie przeciwbólowe.

Ekstrakt z korzenia czepoty puszystej / Vilcacora (Uncaria tomentosa L.) 10:1 – Roślina zwana też kocim pazurem, stymuluje białe ciałka krwi, które niszczą bakterie atakujące organizm, wzmacnia odporność, działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwwirusowo.

Ekstrakt z kwiatów wiązówki błotnej (Filipendula almaria L.) 10:1 –  Własności lecznicze wiązówki błotnej poznano już w średniowieczu. Zawiera witaminy, między innymi witaminę B, witaminę C i witaminę E oraz sole mineralne, działa ściągająco, łagodzi stany zapalne i ból.

Ekstrakt z owoców baobabu (Adansonia digitata L.) 10:1 – Baobab afrykański, baobab właściwy jest bogaty w wapń i polifenole, dzięki którym ma bardzo wysoki potencjał przeciwutleniający i działa antyoksydacyjnie.