AkuFEM BALANCE

61,00 

Naturalny i niehormonalny suplement dla kobiet w okresie i po menopauzie oraz pomagający w walce z drożdżycą (kandydozą) i grzybicą pochwy.

Do sklepu

Opis

Suplement diety AkuFEM Balance pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną kobiety w okresie menopauzy i po menopauzie. Jest również znakomitym rozwiązaniem w przypadku zapobiegania i leczenia drożdżycy (Candida Albicans). Przeznaczony dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku, które odczuwają dolegliwości w miejscach intymnych związanych z grzybicą pochwy.

AkuFEM BALANCE łączy ze sobą niezbędne aminokwasy i ekstrakt roślinny z witaminami, w celu równoważenia procesów fizjologicznych i homeostazy, a tym samym utrzymania kobiecego organizmu w zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Produkt AkuFEM BALANCE ma postać specjalnych kapsułek, których poszczególne składniki uwalniają się w Twoim organizmie w różny sposób. Substancje czynne są częściowo uwalniane w żołądku, w dolnej części jelita cienkiego oraz w jelicie grubym. Jest to bardzo ważny fakt dla osiągnięcia maksymalnego efektu, który jest możliwy dzięki unikalnej na świecie technologii TDS.

 

Jak działa AkuFEM BALANCE?

  • Pomaga przeciwdziałać grzybicy (kandydozy) – dzięki zastosowaniu drożdży piwnych, które wzmacniają odporność przeciwdziałającą rozwojowi grzybicy, powstającej najczęściej w pochwie.
  • Wspomaga zachowanie spokoju i dobrego samopoczucia – dzięki zawartości znakomitego adaptogenu – ekstraktu z cytryńca chińskiego (schizandry) i L-tryptofanu (aminokwasu), które wpływają na równoważenie procesów fizjologicznych i homeostazy.
  • Korzystnie wpływa na równowagę hormonalną – dzięki zawartości witaminy B6 i B9, które dodatkowo zmniejszają uczucie zmęczenia i wyczerpania, wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz na stabilizację emocjonalną i psychiczną.
  • Wspomaga pracę wątroby – dzięki zawartości ekstraktu z owoców cytryńca chińskiego, będącego silnym przeciwutleniaczem.
  • Wspomaga układ naczyniowy i krążenie krwi – dzięki zawartości kwasu foliowego, czyli witaminy B9.

 

Składniki AkuFEM BALANCE (zawartość w 2 kapsułkach): L-trypptofan (100 mg), drożdże piwne, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis, 40 mg), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6, 1,4 mg), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy, 200 µg).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki w ciągu dnia. Popić dużą ilością wody lub herbaty. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania: Nie spożywać na noc.

Producent: Akuna

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „AkuFEM BALANCE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *