AkuBEAUTY

65,00 

Problem Twojej skóry, włosów i paznokci leży zupełnie gdzie indziej niż myślisz. Z suplementem AkuBEAUTY łatwo o nie zadbasz.

Do sklepu Akuna

Kategorie: , , Tag:

Opis

AkuBEAUTY  to suplement polecany dla wszystkich dbających o jakość swoich włosów, skóry i paznokci. W swoim składzie zawiera bogatą ilość witamin, mikroelementów i naturalnych ekstraktów, które korzystnie wpływają na wzrost i jakość włosów, paznokci i komórek skóry. To również źródło silnie skoncentrowanych ceramozydów z pszenicy, które nawadniają skórę od wewnątrz metabolicznie.

Twoja skóra, paznokcie czy włosy są odzwierciedleniem wewnętrznych potrzeb Twojego organizmu. Nie osiągniesz sukcesu, jeżeli nie wyeliminujesz źródła Twoich problemów. Zadbaj o swoje wnętrze – to najskuteczniejsze działanie w walce o piękny wygląd! Pomoże Ci w tym właśnie suplement AkuBEAUTY.

 

Co robi AkuBEUTY?

  • Dba o piękno skóry – dzięki ceramidom pszenicy, które przenosząc się z krwioobiegu do komórek skóry, pomagają przywrócić odpowiednie nawodnienie i zapewniają jej elastyczność i gładkość.
  • Zapobiega starzeniu się skóry – dzięki przywróceniu odpowiedniego nawodnienia wygładza zmarszczki.
  • Dba o zdrowie i urodę – dzięki pędom bambusa, które dostarczają istotny dla organizmu krzem.
  • Wspomaga metabolizm – dzięki zawartości witamin z grupy B – kwasu pantotenowego (B5) i witaminy B6.
  • Przeciwdziała pogorszeniu się stanu skóry – niewłaściwe odżywianie, brak składników odżywczych, stres, wiek, zażywanie leków, terapia hormonalna czy używki to tylko niektóre z negatywnych dla skóry czynników, których wpływ jest zmniejszany.

 

Składniki AkuBEAUTY (ilość w 2 kapsułkach): ekstrakt z kiełków bambusa (700 mg), olej z pszenicy z glukozyloceramidami (70 mg), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia, 6 mg), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny, 1,4 mg), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy, 200 µg).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki w ciągu dnia. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Popić dużą ilością wody lub herbaty.

Pojemność: 60 kapsułek

Producent: Akuna

Informacje dodatkowe

Producent

Akuna