Jak kupować taniej produkty NaturDay

Przedstawiamy dwa rozwiązania, które pomogą Ci kupować taniej produkty firmy NaturDay. Jeśli już z nich korzystasz lub chcesz je zamówić po raz pierwszy, przeczytaj informacje zamieszczone poniżej, dzięki którym będziesz oszczędzać na tym oraz kolejnych ich zakupach.

Pamiętaj, że domyślnie po wejściu do firmowego sklepu sklep internetowego wyświetlane są ceny detaliczne. Aby zamawiać produkty w niższych cenach, zaloguj się do swojego konta.

Klient Preferowany

Posiadanie konta Klienta Preferowanego umożliwia kupowanie produktów NaturDay 8% taniej w stosunku do ich cen detalicznych. Dodatkowo od każdego swojego zakupu otrzymujesz cashback w wysokości 10% jego wartości. Środki z cashbacku gromadzą się na Twoim koncie i możesz je wykorzystać do opłacenia swoich przyszłych zamówień, dzięki czemu produkty NaturDay kupujesz jeszcze taniej!

Założenie konta Klienta Preferowanego nie wiąże się z żadnymi obowiązkami (stałe zakupy itp.). Jego założenie możliwe jest jednak tylko poprzez dedykowany do tego link.

Partner

Posiadanie konta Partnera pozwala zamawiać produkty znajdujące się w ofercie NaturDay 23% taniej w stosunku do ich cen detalicznych. Jako Partner masz możliwość korzystania z m.in. programu lojalnościowego (dodatkowy produkt za systematyczne zakupy), jak również z dodatkowych promocji organizowanych przez firmę. Dodatkowo możesz polecać sklep internetowy NaturDay za pomocą swojego linku afiliacyjnego, a otrzymane z tego tytułu prowizję przeznaczyć na opłacenie swoich zamówień.

Aktywowanie konta Partnera wymaga złożenia pierwszego zamówienia na produkty o wartości minimum 300 punktów (punkty one podane przy każdym produkcie), co odpowiada kwocie około 320 zł. Aby utrzymać aktywność konta Partnera i związane z nim korzyści wystarczy raz na 6 miesięcy złożyć zamówienie o wartości minimum 150 punktów. W przeciwnym wypadku konto Partnera zostanie przekształcone w konto Klienta Preferowanego.

Jeśli planujesz jednorazowy zakup kilku produktów, planujesz korzystać z produktów NaturDay przez dłuższy czas lub chcesz składać wspólne zamówienia z rodziną czy znajomymi, to ten typ konta jest właśnie dla Ciebie!